Złomowanie aut Łowicz

Auto kasacja w Łowiczu to firma, która pozwoli Ci odzyskać pieniądze za Twoje stare, zepsute, skorodowane czy rozbite auto. Jesteśmy firmą, która realizuje legalne usługi auto kasacji i złomowania aut w Łowiczu.

Złomowanie i szrot aut w Łowiczu

Ile razy myślałeś o tym, by pozbyć się raz na zawsze swojego ciągle psującego się auta? Ile razy przeklinałeś swój wóz, który po raz enty nie pozwolił na dokończenie trasy?

Wiesz, że możesz na nim jeszcze zarobić?

Teraz już wiesz. Złomowanie aut Łowicz to firma, która odkupuje wszelkiego rodzaju samochody rozbite, skorodowane, powypadkowe i uszkodzone. Jesteśmy liderem na sochaczewskim rynku motoryzacyjnym i z roku na rok obsługuje coraz większą liczbę Klientów.

Skorzystaj z możliwości darmowej wyceny 

Jakimi pojazdami dysponujemy w Łowiczu?

AUTO ZŁOMOWANIE Łowicz

W niektórych firmach złomowanie samochodu wymagałoby Twojego wkładu finansowego, a u nas jest odwrotnie! To my płacimy Tobie za uszkodzone czy rozbite auto.Najczęstszym powodem złomowania samochodu jest to, że miał wypadek, nie przeszedł przeglądu technicznego lub po prostu nie jeździ, a jego naprawa jest nieopłacalna. U nas możesz nie tylko legalnie zezłomować auto, ale jeszcze otrzymać za niego jakąś gotówkę.

Alternatywą dla złomowania samochodu jest samodzielne rozebranie samochodu i sprzedanie go na części, jednak może to być niezwykle długi proces, wymagający dużej ilości czasu i wysiłku, a także znajomością branży motoryzacyjnej. Używając zamiast tego złomowania aut Łowicz, gwarantujemy Ci prostą i bezproblemową obsługę, a jednocześnie zapewniamy najlepszą wartość pieniężną za Twój pojazd.

DZIAŁAMY W Łowiczu I OKOLICACH

Otrzymaj darmową wycenę Twojego samochodu

Dokonujemy profesjonalnej i rzeczowej wyceny, biorąc pod uwagę realną wartość Twojego uszkodzonego samochodu. Nie kłamiemy, nie oszukujemy i nie kręcimy. Chcemy uczciwie odkupić od Ciebie Twoje auto, tak by obie strony transakcji były zadowolone.

Płacimy gotówką za każdy pojazd, nawet ten w najgorszym stanie. Nie obchodzi nas model, marka, rocznik i przebieg.